Miło spędzone popołudnie. Spektakl zachwycił publiczność
fot. PM
Dawkę śmiechu zapewnił nakielskim seniorom kabaret „Luzik”, który wystąpił 26 listopada w Nakielskim Ośrodku Kultury.
Spektakl o nazwie „Komedia małżeńska 3: Czas na relaks!” ukazywał uroki życia małżeńskiego. W zabawny sposób przedstawione zostały niejednokrotnie trudne relacje pomiędzy żoną i mężem, mniejsze i większe troski, małżeńskie kłótnie o błahostki, a wszystko po to by zobaczyć, że czasami można wszystko załatwić w innych sposób, rezygnując ze sporów, po prostu odpuścić i cieszyć się życiem.
Spektakl oglądało spore grono seniorów, którzy spędzili miłe popołudnie, śmiejąc się i oklaskując występy członków kabaretu „Luzik” działającego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Galeria
Czytaj również
- Tradycyjny świąteczny kiermasz. Uroczyste kolędowanie
- Coroczne spotkanie świąteczne. Uroczysty posiłek i wizyta gości
- Niezwykły koncert. Wykonawcy nagrodzeni licznymi brawami
- "Magiczny świat kamieni szlachetnych". Prelegentka opowiadała o opalach
- Niezapomniana przygoda. Nakielscy harcerze w Zakopanem
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)
Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad
Jaskier, w dniu 27-11-2024 00:47:56 napisał:
odpowiedz
czytelnik, w dniu 27-11-2024 11:16:38 napisał:
odpowiedz
Ala, w dniu 27-11-2024 11:50:23 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!