Dziś mamy 26 grudnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2023

Poszukiwany 24-latek zatrzymany. Był skazany za udział w bójce

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szubińscy patrolowcy zatrzymali #24-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany jeszcze dziś trafi do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Mieszkaniec Szubina winien przebywać w zakładzie karnym za udział w bójce, za co szubiński sąd skazał go na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 24-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (29.11.23), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 24-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec Szubina został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (30.11.23) zostanie dowieziony do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 20 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    I po co Ci to było , w dniu 01-12-2023 10:06:05 napisał:

    Potulice City wita

    odpowiedz

    • 1 (3)

    , w dniu 01-12-2023 19:37:37 napisał:

    Haha, poszukiwany chyba w dupie . Szubińska policja tak pisze że poszukiwany gdzie go codziennie mijali i do tego wiedzieli gdzie mieszkał. Dodawać sobie zawsze będą . A co do komentarza pierwszego to jak nikt nie wie o co poszło to niech lepiej nie pisze buraku!

    odpowiedz

    • 1 (1)

    Bardzo dobrze, krótko z nim, w dniu 03-12-2023 00:30:49 napisał:

    Czy to ktos z ekipy Rynkowej? Hahhahahhahaha. Ciesze sie, ze istnieje sprawiedliwosc, i szanowny Pan odpowie za swoj czyn.

    odpowiedz

    • 0 (0)

    , w dniu 04-12-2023 11:47:17 napisał:

    Ludzie nie wiecie jaka prawda jest a pierdolicie głupoty, ludzie ogarnijcie się. Czy to ważne czy z rynku czy nie . Pierdolicie głupoty jak była potrzeba lataliscie do niego jak takie małe owczarki teraz jest tam gdzie nie trzeba hura bura robicie patologie

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies

Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).

(czytaj więcej)
0

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?

Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".

(czytaj więcej)
0

Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?

Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.

(czytaj więcej)
0

Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią

Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.

(czytaj więcej)