Dziś mamy 2 grudnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

30 października 2020

”Bezpieczny i przyjazny region”. Finał Olimpiady Widzy o Bezpieczeństwie

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

9 października 2020 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu odbył się# finał X edycji Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczny i przyjazny region” której współorganizatorem była nakielska Straż Miejska. Patronat nad Olimpiadą objął również Burmistrz Nakła nad Notecią.

W trakcie III etapu 6 laureatów, którzy zostali wyłonieni z blisko 1200 uczniów z naszego województwa, musiało przedstawić przed Komisją Konkursową projekt z zakresu poprawy bezpieczeństwa w swojej dzielnicy. Olimpiadę wygrała Pani Błaszkiewicz Wiktoria z III Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy, która w swojej pracy przedstawiła, w jaki sposób szkoła oraz rówieśnicy mogą wpływać na zdrowie psychiczne młodzieży. Zwyciężczyni otrzymała indeks ufundowany przez Wyższą Szkołę Bankową w Toruniu oraz laptopa i aparat fotograficzny. Pozostali uczestnicy otrzymali m.in.: laptopy, notebooki, tablety, smartwatche. Ponadto Wyższa Szkoła Bankowa ufundowała dla nauczyciela - opiekuna zwycięzcy Olimpiady studia pomaturalne, a dla szkoły laureata szkolenie dla rady pedagogicznej. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy.

Materiał: Agnieszka Warmke 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)