Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

24 października 2021

„Dla kochanych Pań”. Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu„Donald”

fot. pow.

fot. pow.

Jak co roku Przedszkolaki z „Donalda” wzięły udział w uroczystościach z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Dużo wcześniej nasi milusińscy wykonali piękne zaproszenia na tę uroczystość, a także małe upominki w postaci słoiczków z życzeniami dla Wszystkich pracowników.

14.10 br zarówno dzieci jak i panie wspólnie zgromadziły się w sali aby móc uczestniczyć w uroczystym apelu. Podczas występu dzieci z grup 5 i 6-latków zaprezentowały swoje talenty recytatorskie i wokalne. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło ciepłych i wzruszających słów skierowanych do całego grona pedagogicznego oraz personelu Przedszkola Niepublicznego „Donald”. Panie były ogromnie wzruszone występem dzieci i pięknymi wierszykami.

Za piękny występ małych aktorów nagrodzono gromkimi brawami i słodkim poczęstunkiem :)

Materiał: mgr Anna Krzemkowska

Autor nie wyraża zgody na kometnowanie materiału.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)