Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2022

„Igrzyska Dzieci” w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Rywalizowały cztery zespoły

fot. Marcin Jankowski / Nakielski Sport

fot. Marcin Jankowski / Nakielski Sport

14 listopada w sali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecia #w kategorii „Igrzyska Dzieci” Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią oraz gospodarze Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią. Rozgrywki rozegrano systemem „każdy z każdym” Poniżej wyniki:

I mecz:
ZS–P w Paterku : ZS–P nr 3 w Nakle 4 : 4

II mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle : ZS–P w Ślesinie 5 : 2,

III mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle – ZS–P w Paterku 12 : 3

IV mecz:
ZS–P nr 3 w Nakle – ZS–P w Ślesinie 1 : 7

V mecz:
ZS–P w Ślesinie – ZS–P w Paterku 7 : 2

VI mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle – ZS–P nr 3 w Nakle 6 : 1

Ostateczna kolejność:

1 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle - 9 - 23:6
2 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ślesinie - 6 - 16:8
3 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku - 1 - 9:23
4 miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle - 1 - 6:17

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Magdalena Małkowska, Lena Mazur, Zuzanna Murek, Weronika Mycek, Lillianna Nowak, Rozalia Nowak i Zofia Stawicka. Opiekunem zespołu jest pani Bogusława Kopras.

Organizatorem zawodów była spółka Nakielski Sport w Nakle nad Notecią. Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar, a pozostałe drużyny dyplomy. Zespół dziewcząt będzie reprezentował naszą gminę na zwodach powiatowych, które odbędą się 12 grudnia o godzinie 9.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Paterku.

Materiał: Marcin Jankowski / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)