Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

07 października 2022

„Kryształowe Serce”. Policjanci powiatu nakielskiego wyróżnieni

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią #znaleźli się w zaszczytnym gronie wyróżnionych „Kryształowym Sercem”, które przyznawane jest za wzorową i ofiarną postawę na rzecz mieszkańców. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się w środę w Bydgoszczy.

„Kryształowe Serce” to honorowe wyróżnienie, które przyznawane jest policjantom garnizonu kujawsko – pomorskiego, którzy wykonując obowiązki służbowe, a także w czasie wolnym od służby, przyczynili się do uratowania życia i zdrowia innej osoby, a także tych, którzy wykazali się wyjątkową, prospołeczną postawą w niesieniu pomocy.

To honorowe wyróżnienie przyznawane jest wspólnie przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. kujawsko – pomorskiego.

Uroczystość wręczenia „Kryształowych Serc” odbyła się w środę (5.10.22) w Auli Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Udział w niej wzięła kadra kierownicza jednostek Policji województwa kujawsko – pomorskiego, zaproszeni goście, wyróżnieni policjanci oraz ich rodziny.

Tym zaszczytnym wyróżnieniem uhonorowani zostali także policjanci powiatu nakielskiego. „Kryształowe serce” odebrali: st. asp. Szymon Kujawa, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Mroczy, sierż. szt. Radosław Rogański i sierż. Kamil Smoliński z nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego. Podczas tegorocznej uroczystości wyróżnienie odebrał również st. sierż. Mikołaj Bembenek z szubińskiego komisariatu, któremu „Kryształowe Serce” przyznano w roku ubiegłym.

O uroczystości wręczenia „Kryształowych Serc” przeczytać można na stronie kujawsko-pomorskiej Policji.

Materiał: kom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 23

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)