Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

22 maja 2022

„Życie bez nałogu”. Młodzież może wziąć udział w konkursie plastycznym

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nakle organizuje# powiatowy konkurs plastyczny pod nazwą „Życie bez nałogu”.

Konkurs ma na celu m.in. edukację w dziedzinie profilaktyki uzależnień wśród młodzieży, promocję działań mogących kształtować prozdrowotne nawyki u młodzieży, czy też wzmocnienie zaangażowania uczestników w rozwijaniu kreatywności.

Prace mogą zgłaszać uczniowie klas VI – VIII szkół podstawowych działających na terenie powiatu nakielskiego. Rywalizacja odbywa się tylko na etapie powiatowym.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną w formacie A4 dowolną techniką płaską. Musi ona nawiązywać do tematyki profilaktyki uzależnień, czy też bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. – Na pracach nie mogą być widoczne produkty konkretnych marek, jakakolwiek forma promocji wszelkiego rodzaju marek jest zabroniona – zastrzegają organizatorzy. Nie można zapomnieć o opisaniu dzieł. Każdą przesyłkę w zabezpieczonej kopercie należy przesłać na adres Organizatora: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nakle nad Notecią, ul. Mickiewicza 11, 89-100 Nakło nad Notecią z dopiskiem: Konkurs Plastyczny pt. „Życie bez nałogu”. Prace można zgłaszać do 15 czerwca. Warto zaznaczyć, że decyduje data stempla pocztowego.

Wyniki pojawią się na stronie internetowej PSSE w Nakle, a zwycięzcy otrzymają informację o rezultatach konkursu do 24 czerwca w sposób telefoniczny. – Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 25 czerwca podczas Pikniku Profilaktycznego na Przystani Powiat Nakielski – przekazują organizatorzy.

Wszystkie szczegółowe informacje, regulamin oraz wymagane oświadczenia znajdują się na stronie PSSE w Nakle.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

POMIDOR MALINOWY
5,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Konstrukcje stalowe
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)