Dziś mamy 20 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

20 lat działalności Związku Miast i Gmin Nadnoteckich. „Posypały się” życzenia

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Związek Miast i Gmin Nadnoteckich w Nakle nad Notecią obchodził# jubileusz 20 - lecia. W imieniu władz Powiatu Pilskiego życzenia Zarządowi złożył Arkadiusz Kubich, Wicestarosta Pilski.

Związek działa na rzecz integracji i rozwoju samorządów lokalnych z wykorzystaniem walorów turystycznych i rekreacyjnych rzeki Noteci. Działania te mają na celu przywrócenie jej żeglowności, poprawę jakości wody i rozbudowę infrastruktury komunikacyjnej. Do Związku Miast i Gmin Nadnoteckich od tego roku należy rownież Powiat Pilski, który włącza się w realizacje wspólnych projektów.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Pile 

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (13)

  Gnojokok, w dniu 14-09-2021 10:33:26 napisał:

  Jak wygląda stan Noteci w naszej części Powiatu i jej żeglowność wszyscy widzimy.Obraz nędzy i rozpaczy. O jakiejkolwiek rekreacji nawet nie wspominam-ona istnieje tylko na potrzeby politycznej propagandy.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  To ja, w dniu 14-09-2021 14:13:03 napisał:

  Sławomir zadowolony, to najważniejsze! :)))

  odpowiedz

  • 2 (2)

  lol, w dniu 14-09-2021 17:56:51 napisał:

  ciepła posadka zaklepana

  odpowiedz

  • 6 (6)

  nakielanin2, w dniu 14-09-2021 22:05:16 napisał:

  Okazja do spotkań towarzyskich za pieniądze podatników. Jak można być tak zadowolonym z siebie, nie robiąc nic, poza dobrą miną do złej gry

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Józef , w dniu 14-09-2021 23:38:19 napisał:

  Noteć umiera. Za kilka lat będzie zarośniętym bagnem. Przez ostatnie lata regularnie jest pokrywana warstwą rzęsy co skutecznie uniemożliwia wędkarstwo, rekraacje. Brzegi zarastają coraz gęstszym pasem trzcin co uniemożliwia dostęp do wody. Tak banalna sprawa jak remont krótkiego odcinka nabrzeża przerasta możliwości zarządców. Naprawdę trzeba nie mieć wstydu, ba instynktu politycznego aby w takich sytuacjach szczerzyć się w mediach. Chciałbym przeczytac w tej laurce jakie mierzalne działania podejmuje ów związek i jakie są ich efekty. Przy takich pseudo działaczach za 20 lat trzeba będzie ogłosić referendum nad zmianą nazwy naszego miasta. Wówczas bowiem "nad Notecią" straci rację bytu. Ale wtedy czcigodni nagrodzeni będą korzystać z jakże zasłużonych emerytur...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie geometrii kół
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)