Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

11 marca 2023

Alex dał z siebie wszystko. Zawodnik SF Junior Nakło na szkoleniu

fot. powierzone

fot. powierzone

Alex Bajerski przebywał dzisiaj na kolejnej konsultacji w czołowej Akademii naszego kraju Akademii #Lecha Poznań.

Zawodnik SF Junior Nakło jest pod stałą obserwacją klubu z wielkopolski. Jego talent został dostrzeżony jakiś czas temu. Aktualnie w określonych odstępach czasowych jego umiejętności są kontrolowane.

Wyjazd to świetna przygoda i możliwość pokazania swoich umiejętności. Alex strzelał dzisiaj gole i asystował. Dał z siebie wszystko.

Dla nas to powód do dumy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój naszego zawodnika.

Dziękujemy rodzicom Alexa za zaufanie i możliwość szkolenia. Zasługujecie na słowa uznania za wsparcie jakim obdarowujecie swojego syna. Życzymy Wam i sobie kolejnych wspaniałych momentów. 

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 19

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)