Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

04 października 2021

Antek Kwasigroch brązowym medalistą Mistrzostw Świata U-21 w piłce siatkowej

fot. pow.

fot. pow.

Kariera naszego tegorocznego maturzysty nabiera# tempa.

Przypomnę, że Antek niedawno zdobył złoty medal Mistrzostw Polski juniorów. Świetna postawa skutkowala powołaniem do kadry narodowej i wyjazdem na Mistrzostwa Świata U-21, rozgrywanych na parkietach Bułgarii i Włoch. Świetna postawa zaowocowała zdobyciem 3. miejsca i brązowego medalu Mistrzostw Świata!

Antek zaprezentował świetną grę szczególnie w ćwierćfinale z Bułgarią, gdzie jego wejście spowodowało odwrócenie lisów meczu z 0:2 na 3:2.

W meczu o brązowy medal z Argentyną Antek był nie do zatrzymania. Polska zwyciężyła 3:0.Jestem dumny z Antka i jego świetnie rozwijającej się kariery. Pierwszy siatkarz z "Krzywoustego", ktory trafił do kadry Polski i zdobył medal Mistrzostw Świata. Wielkie gratulacje!

Materiał: Maciej Janka - I LO w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)