Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2022

Awanse i odznaczenia dla strażaków. Uroczystość w Urzędzie Wojewódzkim

fot. gov.pl

fot. gov.pl

23 listopada 2022 roku w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się uroczyste spotkanie #dla strażaków z województwa kujawsko-pomorskiego związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Funkcjonariusze, z rąk Radosława Kempińskiego - Wicewojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz nadbryg. Jacka Kaczmarka - Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej odebrali odznaczenia, medale oraz akty nadania wyższych stopniu służbowych i nagród.

Wśród wyróżnionych strażaków znaleźli się również funkcjonariusze pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Srebrny Medal Za Długoletnią służbę postanowieniem Prezydenta RP otrzymał:
- ogn. Marcin Moraczewski.
Brązowe Medale Za Długoletnią służbę postanowieniem Prezydenta RP otrzymali:
- asp. Sławomir Bień,
- ogn. Adam Borzych,
- ogn. Arkadiusz Hausz,
- ogn. Mariusz Kosmalski,
- ogn. Łukasz Kwiatkowski,
- ogn. Miłosz Maciejewski.

Srebrne Odznaki Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej postanowieniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji otrzymali:
- mł. bryg. Piotr Cholerzyński,
- kpt. Maciej Klimek,
- st. ogn. Ireneusz Gródkowski.

Rozkazem personalnym Komendanta Głównego wyższe stopnie służbowe w korpusie aspirantów przyznane zostały asp. Katarzynie Krzosce oraz asp. Sebastianowi Łabichowi.

Opracowanie: asp. Katarzyna Krzoska

Materiał: gov.pl

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Budowa magazynów
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)