Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2022

Bayera szalał w Kcyni. Świetny kontakt z widownią

fot. MM

fot. MM

2 lipca na boisku przy ul. Powstańców Wielkopolskich w # Kcyni w ramach imprezy z okazji 760 urodzin miasta odbył się koncert zespołu Bayera, wykonującego muzykę z pogranicza disco polo oraz dance. Kcynianie usłyszeli najpopularniejsze piosenki zespołu, takie jak "Obrączki szczerozłote" oraz "Popłyniemy".
Oceń artykuł: 7 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (8)

  123, w dniu 04-07-2022 00:26:54 napisał:

  Dno

  odpowiedz

  • 20 (24)

  z wielkiego Poznania, w dniu 04-07-2022 12:38:55 napisał:

  Wystarczy zmienić dyrektorkę Centrum Kultury i panią od promocji. W Poznaniu jest co weekend full koncertów i imprez. Na szczęście już tam mieszkam i nie wrócę do Kcyni, by nie oglądać już tych żałosnych gwiazdeczek.Dni Kcyni to jedna wielka porażka i tyle w temacie.Myślałem, że jestem na jakiejś wiejskiej zabawie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -16 (22)

  Dumny kcynianin, w dniu 04-07-2022 16:27:19 napisał:

  Pochodzisz z pipiduwy, a udajesz poznaniaka ze słomą w butach.I tak jestes tylko poznańskim słoikiem. Hahaha. Trzeba było s.........ać z Kcyni,bo to za duże miasto dla takiego prymitywa.

  odpowiedz

  • -16 (22)

  Do wielkiego poznaniaka, w dniu 04-07-2022 16:31:00 napisał:

  Widze,że wstydzisz sie za swoją rodzinę i swoje pochodzenie, skoro tak ujadasz na rodzinna miejscowość. I tak w Poznaniu jestes nikim.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Budowa magazynów
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)