Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

19 września 2021

Będą obradować radni powiatowi. Jakie tematy poruszą podczas sesji?

fot. archiwum

fot. archiwum

W środę, 22 września o godzinie 12.00 rozpoczną się# obrady radnych powiatowych. Odbędą się one w sali konferencyjnej na nakielskiej przystani. Znamy już porządek obrad.

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie kworum.
3. Przedstawienie pozostałych punktów porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XXXI sesji Rady Powiatu Nakielskiego.
5. Sprawozdanie Starosty Nakielskiego z wykonania uchwał Rady Powiatu oraz działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.
6. Ocena wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2021 roku wraz z informacją o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej.
7. Łagodzenie skutków bezrobocia w powiecie nakielskim.
8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej powiatu nakielskiego.
9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu powiatu nakielskiego na rok 2021.
10. Informacja Starosty Nakielskiego o skierowanych do niego w okresie międzysesyjnym interpelacjach i zapytaniach radnych.
11. Wnioski i oświadczenia radnych.
12. Wolne głosy.
13. Zakończenie obrad.

Źródło: BIP Starostwa Powiatowego w Nakle

Oceń artykuł: 1 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Tata, w dniu 19-09-2021 14:27:23 napisał:

  Proszę poruszyć temat prowadzenia lekcji wf w gminie Szubin. Moja córka mówi, że nie zmieniło się nic. Jako ojciec nie chce lekcji - fikcji. Lekcję muszą być prowadzone zgodnie z podstawą programową, a tak nie jest. W październiku przedstawimy materiał filmowy z.lekcji wf

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Marek, w dniu 19-09-2021 15:33:56 napisał:

  Tata piszesz o szkole powiatowej? Bo to rada powiatu jest!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  belfer, w dniu 19-09-2021 17:03:19 napisał:

  Lekcje w-f powinny być dostosowane do sprawności dzieci i młodzieży,nie dla tych najsprawniejszych.Mają dawać zdrowie,radość i stałe możliwości usprawniania dzieci, nie powinny być treningiem dla najsparwniejszych.Program nauczania w-f jest bardzo szeroki i nauczciel ma wiele możliwości inspirowania atrakcyjnych form ruchu,które powinny być fundamentem rozwoju aktywności młodego pokolenia.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Sołtys , w dniu 19-09-2021 17:52:24 napisał:

  Marek na pewno znów dużo będzie mówił o ważnych dla Szubina i powiatu. Mamy takich radnych powiatowych w tej kadencji że pożal się Boże.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Pozytywne strony pandemii? Zaległości finansowe młodych znacznie mniejsze

Koronawirus, lockdowny i zdalna nauka podleczyły# finanse 18-24 latków. Jak wynika z danych Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, w czasie pandemii to właśnie zaległości młodych ubyło w największym stopniu na tle wszystkich grup wiekowych. Spadły o niemal 200 mln zł do 1 mld zł. Liczba niesolidnych dłużników zmniejszyła się o ponad 26 tys. osób. Pytanie, co dalej, czy uda się utrzymać ten trend biorąc pod uwagę, że życie wraca do względnej normy, a studia nie będą tak jak wcześniej niemal w pełni zdalne?

(czytaj więcej)