Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Bez prawa jazdy i kompletnie pijany. Wsiadł za kierownicę samochodu

fot. archiwum

fot. archiwum

Kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz# wsiadania za kierownicę to konsekwencje, jakie grożą 45-latkowi zatrzymanemu przez mundurowych z Kcyni. Podejrzany wczoraj usłyszał zarzuty za to, że ruszył w trasę kompletnie pijany i bez wymaganych przepisami uprawnień.

Mundurowi z kcyńskiego komisariatu, w jednej z gminnych wsi, skontrolowali opla combo, którego jak wynikało z informacji przekazanych na stanowisko kierowania szubińskiej jednostki, miał prowadzić nietrzeźwy.

Okazało się, że za kierownicą siedział 45-letni mieszkaniec gminy i faktycznie czuć było od niego alkohol. Potwierdzeniem, że kierowca jest pijany było badanie alkomatem, który w organizmie kontrolowanego wykazał ponad dwa promile alkoholu.
Sprawdzenie personaliów kierowcy w policyjnych systemach dowiodło też, że w ogóle nie posiadał on wymaganych do jazdy uprawnień.

Wczoraj (28.06.22) kryminalni przedstawili podejrzanemu zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odpowie też za jazdę bez uprawnień, za co grozi wysoka grzywna i sądowy zakaz wsiadania za kierownicę. Ostateczne decyzje w sprawie podejrzanego należą do sądu.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Nik, w dniu 29-06-2022 16:14:20 napisał:

  Z jakiej miejscowości?

  odpowiedz

  • 4 (10)

  franio, w dniu 29-06-2022 16:32:48 napisał:

  z którego pisowskiego ministerstwa był?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (7)

  Janek, w dniu 29-06-2022 16:57:00 napisał:

  Sterczewski z KO?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  niki, w dniu 29-06-2022 22:32:08 napisał:

  Ciekawe kto i w jaki stanie dzisiaj tj. 29.06.22r. o godz. 9.25 jechał prosto do rynku ul. Bydgoską w stronę ul. Ks. Skargi żółtym opelkiem o numerach CBY 67503 ? Mam go nagranego na kamerce.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  nakło, w dniu 29-06-2022 22:36:09 napisał:

  dlaczego nie piszecie o Pani z Matyldzinie też była pijana zabrali jej prawo jazdy no dlaczego wszystkich nie opisują

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Alkoholik1, w dniu 30-06-2022 08:35:38 napisał:

  Ale szósta rano? Czy szósta wieczorem?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  kierowca, w dniu 06-07-2022 16:01:03 napisał:

  Ci pijani kierowcy to chyba ufoludki,nikt ich niezna,potencjalni zabójcy.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Budowa magazynów
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)