Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 stycznia 2022

Bez rehabilitacji nie da rady. Natan potrzebuje naszej pomocy

fot. pomagam.pl

fot. pomagam.pl

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci. Nasz 4-letni syn Natan uległ# poważnemu wypadkowi 2017 roku miał 4 miesiące.

Lekarze mówili, że mamy się przygotować na najgorsze, bo może nie przeżyć, ale Nasz Synek się nie poddał i żyje, walczy dalej. Cały czas walczy. Przeszedł uraz głowy, stan po ewakuacji wodniaków mózgu, encefalopatię po urazową, ostrą niewydolność oddechową, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i wielokrotnie był hospitalizowany oraz pod opieką lekarzy specjalistów w Szpitalu Uniwersyteckim im. Dr A. Jurasza w Bydgoszczy Oddział Kliniczny Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dla Dzieci oraz Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii, Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy Oddział Neurologi Dziecięcej. Pieniążki są potrzebne na rehabilitację. Nasz synek nie może czekać, musi być cały czas rehabilitowany, żeby zaczął chodzić. Natanka rehabilituje też w domu, ale to nie jest to samo co profesjonalna rehabilitacja dla niego. Synek po urazie nie mówi i nie chodzi. Potrzebuje też pieniędzy na leki przeciwnapadowe i większy wózek. Ciężko Nam jest prosić kogoś o pomoc, ponieważ jesteśmy osobami, które zawsze radzili sobie sami.

Bardzo Was prosimy o jakąkolwiek wpłatę, dobro wraca.

Link do zbiórki

Materiał: pomagam.pl

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Olej zwyczajny 0,9l
6,99PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)