Dziś mamy 23 maja 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 kwietnia 2022

Bezpieczeństwo w przypadku różnych zagrożeń. Przedszkolaki odwiedziły straż

fot. pow.

fot. pow.

27 kwietnia 2022r. przedszkolaki z grupy „MAKI”, z placówki ZSP# nr 3 w Nakle nad Notecią wzięły udział w szkoleniu nt. bezpieczeństwa w przypadku różnych zagrożeń.

Wizyta w Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią pozwoliła dzieciom przybliżyć niebezpieczną, a jakże odpowiedzialną pracę zawodu - „Strażak”. Przez chwilę wszyscy uczestnicy mogli poczuć się jak prawdziwi strażacy. Wręczona, wykonana ręcznie góralska pamiątka, niech będzie miłym wspomnieniem i upominkiem dla Strażaków z Krajan. Na ręce pana Rafała Ciszewskiego oraz pana Jakuba Kaczmarka, składamy najlepsze życzenia dla WSZYSTKICH STRAŻAKÓW na czele z komendantem. Niech święty Florian błogosławi Wam w pracy. Szczęść Boże !

Materiał: p. Krystyna Duda i p. Agata Ziołecka

Oceń artykuł: 25 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Schab b/k
14,44PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)