Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

18 maja 2024

Było bardzo blisko podium. Drużyna pokazała charakter

fot. MKS Krajna Nakło

fot. MKS Krajna Nakło

18 maja MKS Krajna Nakło zagrała w mocno obsadzonym #Memoriale w Kęsowie. Na poprzedniej edycji zespół zdobył 3 miejsce.

Nasza drużyna otarła się o miejsce na podium. Przegrywamy w półfinale 20:19. W meczu o 3 miejsce przegrywamy również jedną bramką 18:17.

Najlepszym zawodnikiem wybrano Szymona Makowieckiego. Na wyróżnienie zasługują również Patryk Szymański oraz Patryk Kowalczyk.

Nasz bramkarz Miłosz Bysiewicz dziś osamotniony też radził sobie na poziomie. Cała drużyna pokazała charakter mimo małej ilości osób jadących na turniej. MKS tak jest! Drużyno dziękujemy! Czekamy juz na wrzesień i drugoligowe emocje!

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)