Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

23 listopada 2023

Cenna lekcja dla uczniów. Zajęcia dla licealistów na strzelnicy

fot. powierzone

fot. powierzone

Kolejna klasa pierwsza I Liceum #Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego wybrała się na strzelnicę do Szubina.

Klasa I humanistyczna w ramach przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa wzięła udział w zajęciach zorganizowanych na strzelnicy w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie. Wcześniej uczestniczyli również w tych zajęciach uczniowie z klasy I matematyczno-informatycznej oraz I angielsko-geograficznej. Wszyscy ci uczniowie zostali zapoznani z zasadami obowiązującymi na strzelnicy, poznali postawę strzelecką i mieli okazję postrzelać pod okiem instruktora.

Dziękujemy Dyrekcji ZS w Szubinie za udostępnienie strzelnicy, a panu Piotrowi Jamrógowi za zaangażowanie i cenną lekcję dla naszych uczniów.

Materiał: opiekun – Magdalena Dec / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)