Dziś mamy 29 listopada 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

28 września 2022

Chcesz uratować komuś życie? W przyszłym tygodniu możesz oddać krew

fot. pow.

fot. pow.

Wychodząc naprzeciw potrzebie gromadzenia zapasów krwi #dla osób ciężko chorujących lub poszkodowanych w wypadkach, organizujemy kolejną zbiórkę krwi.

Przy współudziale funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Potulicach oraz Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, zapraszamy wszystkich krwiodawców do dzielenia się darem krwi.

Zespół z Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy będzie oczekiwał na Was w krwiobusie na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią, ul. Strażacka 3, 3 października 2022 roku (poniedziałek), w godzinach od 9:00 do 12:30.

Materiał: Katarzyna Krzoska / Klub HDK PCK przy KPPSP w Nakle n/Not.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)