Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2022

Chłopcy z Paterka wygrywają. Rywalizowały cztery drużyny

fot. Kinga Bleja

fot. Kinga Bleja

5 grudnia w sali Zespołu Szkolno – Przedszkolnego# nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w kategorii „Igrzyska Dzieci” w Piłce Ręcznej Chłopców.

Do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: ZS-P w Paterku, ZS-P w Ślesinie, ZS-P nr 3 w Nakle nad Notecią oraz gospodarze ZS–P nr 4 w Nakle nad Notecią. Rozgrywki rozegrano systemem pucharowym. Poniżej wyniki:

I mecz:
ZS–P nr 4 w Nakle : ZS–P nr 3 w Nakle (8:7)

II mecz:
ZS–P w Paterku : ZS–P w Ślesinie (9:0)

Mecz o III miejsce:
ZS–P nr 3 w Nakle nad Notecią – ZS–P w Ślesinie (11:2)

Mecz o I miejsce:
ZS–P nr 4 w Nakle nad Notecią – ZS–P w Paterku (2:4)

Ostateczna kolejność:
1.Zespół Szkolno – Przedszkolny w Paterku
2.Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią
3.Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią
4.Zespół Szkolno – Przedszkolny w Ślesinie

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Daniel Baczyński, Jakub Błaszak, Jakub Danielewski, Bartosz Gembiak, Artur Kisiel, Szymon Koniec, Maksymilian Lewa, Szymon Michalik, Kacper Pawlicki, Filip Warzybok i Antoni Ziółkowski, opiekunem zespołu jest pani Kinga Bleja.

Zwycięski zespół otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar, a pozostałe drużyny dyplomy. Zwycięski zespół z Paterka będzie reprezentował naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 12 grudnia o godzinie 11.00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kcyni. Organizatorem zawodów była spółka Nakielski Sport Sp. z o.o. w Nakle nad Notecią.

Materiał: Marcin Jankowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport 

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)