Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2022

Czas na podsumowanie. Która klasa okazała się najlepsza?

fot. powierzone

fot. powierzone

To już wakacje zakończył się rok szkolny 2021/2022 i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne.

To już wakacje zakończył się rok szkolny 2021/2022 i zajęcia wychowawczo-dydaktyczne. Dzieci z radością odebrały swoje świadectwa i korzystają teraz z zasłużonego odpoczynku. Przypomnijmy, że ten rok nie należał do najłatwiejszych. Dzieci oraz pracownicy oświaty musieli mierzyć się z niepewnością, dotyczącą formy nauki, przez jakiś czas obowiązywało zdalne nauczanie. Kolejnym wyzwaniem, z którym w tym roku zetknął się system szkolnictwa, było zapewnienie uczniom z Ukrainy odpowiedniej edukacji. Wszyscy mamy nadzieję, że trudny czas pandemii już za nami.

Nasza szkoła jak co roku prowadziła coroczny konkurs „Super klasa”. Przedstawiamy galerię zdjęć oraz podsumowujemy miniony rok w edukacji.

W tym roku szkolnym tytuł „Super klasa” otrzymały następujące klasy:
I miejsce klasa VII b – wychowawca Hanna Pietrasz – Kowalska
II miejsce klasa VII a – wychowawca Żanetta Lustig – Gołębiewska
III miejsce klasa V a – wychowawca Iwona Sobczak

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkich klas i mówimy do zobaczenia po wakacjach. Nie zapominajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas letnich zabaw.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)