Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 listopada 2021

Część ulicy naprawiona, a druga już nie. Mieszkańcy proszą o reakcję

Skontaktował się z nami Internauta. Zwrócił uwagę na# problem przy ulicy Piaskowej w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

Chciałbym zwrócić uwagę na fatalny stan drogi na ulicy Piaskowej. Budowa kanalizacji zakończona a ulica tonie w dziurach, a przynajmniej jej część. Otóż dziury na drodze zostały załatane tylko mniej więcej do połowy jej długości. Reszta drogi to koleiny i dziury razem wzięte. Czy ktoś, kto zleca naprawę jej nawierzchni nie może tego wykonać w całości tylko wykonuje połowę ulicy i zostawia resztę w tak opłakanym stanie? Rodzi to problem przejazdu do kolejnych posesji szczególnie teraz, gdyż ulica w tym miejscu zamienia się błoto. Proszę o naprawę dalszej części ulicy.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Rowerzystka, w dniu 16-11-2021 18:23:54 napisał:

  Piaskowa piaskową,a Bielawy to istne pole manewru dziura na dziurze. Może włodarze pomyślą w końcu o nowym asfalcie a nie ciągłym bezefektywnym łataniu dziur.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  PiS , w dniu 16-11-2021 19:15:08 napisał:

  To program napierała+. Nie musicie dziękować

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 4 (6)

  Anna, w dniu 16-11-2021 19:54:15 napisał:

  Jest za to ulica Puchacza za prawie 4 miliony, i droga kończącą się w polu.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Lolek, w dniu 16-11-2021 21:41:14 napisał:

  Napierała jest zajęty zmiana znaków w połowie miasta

  odpowiedz

  • -1 (3)

  wyborca, w dniu 16-11-2021 23:21:05 napisał:

  Ja też prosiłem o reakcję w sprawie zmiany ruchu w środku miasta. Czy coś to zmieniło? Jeśli ktoś chce startować na radnego/burmistrza to jest to dobra szansa, żeby aktualnie wygrać sobie wyborów, a nie żebrać o głosy pod urną. Żałosne.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Krzyś , w dniu 17-11-2021 14:02:46 napisał:

  Autor/ka artykułu ma rację. Najważniejsze,by płacić podatki w terminie,siedzieć cicho i nie odzywać się. Do Wyborów może zapomną... Nawet ulicę potrafili podzielić na część lepszą i gorszą. Czy burmistrz może wyjść na "swoje" ulicę i zobaczyć, jak odpowiedzialne za ten stan rzeczy wywiązują się w tej sprawie? #Napierała+ #PopieraćNiePrzeszkadzać

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ania, w dniu 17-11-2021 14:12:07 napisał:

  Burmistrz woli spotykać się z Ozdobą i Schreiberem. Radny,który raz w miesiącu przechodzi całą ulicę Piaskową ma zamknięte oczy,albo maseczkę na oczach. To się nazywa oderwanie od rzeczywistości. Wstyd!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ocetix majonez 620g
5,99PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)