Dziś mamy 5 grudnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 października 2020

DEN w nakielskiej Żegludze. Ślubowanie, życzenia i okolicznościowy koncert

fot. MM

fot. MM

16 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle zorganizowano #apel z okazji Dnia Nauczyciela. Uroczystość uświetnił występ młodzieżowej orkiestry dętej pod batutą Zbigniewa Rydelskiego.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, głos zabrała przedstawicielka szkolnego samorządu, witając wszystkich nauczycieli oraz uczniów. – Za chwilę wybrani uczniowie ślubować będą wierność, zdyscyplinowanie, szacunek, uczciwość oraz prawość. Przysięga na sztandar zobowiązuje! – powiedziała.

Gdy ślubowanie dobiegło końca, głos zabrał dyrektor ZSŻŚ w Nakle Kazimierz Toczko. – Spotykamy się dzisiaj podczas jednego z najważniejszych świąt w życiu szkolnym. Ślubowanie klas pierwszych to szczególna chwila. Wszyscy słyszeliśmy, jak uczniowie przyrzekali, że będą spełniać swoje szkolne obowiązki. Myślę, że wasza dobra praca okaże się najlepszym podziękowaniem dla waszych nauczycieli oraz całej szkolnej społeczności – powiedział dyrektor.

Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim nauczycielom drobne upominki. Nie zabrakło również życzeń skierowanych w stronę nauczycieli. – Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze podziękowania i słowa uznania za zaangażowanie i odpowiedzialną pracę, którą wkładacie w nasze wychowanie i rozwój intelektualny oraz duchowy. Niech Wasza praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje satysfakcję z realizowanej misji pedagogicznej i wychowawczej. Życzymy wielu sukcesów, realizacji planów życiowych i zawodowych, a przede wszystkim zdrowia, które w dzisiejszej rzeczywistości jest szalenie ważne. Życzymy także uznania i szacunku ze strony wychowanków, rodziców oraz całej szkolnej społeczności – mówili uczniowie.

Po odprowadzeniu sztandaru, przyszedł czas na okolicznościowy koncert młodzieżowej orkiestry dętej pod batutą Zbigniewa Rydelskiego.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Przewóz krajowy
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)