Dziś mamy 10 kwietnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

25 lutego 2020

Dawid Kartaszewicz wystąpił dla nakielskiej publiczności

fot. BG

fot. BG

W sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert Dawida #Kartaszewskiego, urodzonego w Bydgoszczy muzyka i aktora. Zebrana publiczność każdy występ nagradzała gromkimi brawami.

Dawid Kartaszewicz to urodzony w Bydgoszczy muzyk i aktor, głównie serialowy. Znany jest również z występu w popularnym programie muzycznym „Szansa na sukces”, gdzie brawurowo zaśpiewał piosenkę Zbigniewa Wodeckiego pt. Opowiadaj mi tak. Dla bydgoskiego artysty był to kolejny występ w Nakle – Moje występy tutaj zaczęły się dzięki Romanie Janka, której chciałem bardzo podziękować i zaznaczyć przy okazji, że lubię wracać do miejsc, w których byłem – mówił ze sceny. W repertuarze, który zaprezentował znalazły się m. in. utwory Zbigniewa Wodeckiego pt. „Izolda”, „Pszczółka Maja” i „Chałupy welcome tu”. 

Podczas występu zgromadzona publiczność była zachęcana do aktywnego udziału poprzez śpiew i oklaski do rytmu. Na scenę zaproszono również chętne osoby starsze, a także dzieci, które razem z Dawidem Kartaszewiczem miały możliwość wspólnego zaśpiewania. Każdy utwór publiczność nagradzała gromkimi brawami. 

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Siłownia
Czytniki kodów kreskowych
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Produkty instax
od 37,90PLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Pandemie na przestrzeni wieków . O chorobach, których już nie pamiętamy

W marcu Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię wirusa SARS-CoV-2. Dla #współczesnego społeczeństwa to nowa sytuacja, jednak ludzie na przestrzeni wieków znacznie częściej doświadczali plagi chorób zakaźnych. Ratunek niósł postęp medycyny - w szczególności rozwój wakcynologii. Dziś znów czekamy na szczepionkę, dzięki której uda się opanować pandemię.

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację. Wykonasz ją razem z dziećmi

Zamieszczamy prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację i dodatek do #świątecznego śniadania – Wielkanocne ryżowe jajeczka. Ich wykonanie będzie z pewnością świetną zabawą dla dzieci!

(czytaj więcej)
0

„Różowy Księżyc” zagościł na niebie. Największa pełnia w roku

W ciągu ostatniej nocy Księżyc wyglądał zjawiskowo. Na niebie mogliśmy #obserwować Różową Pełnią. Macie zdjęcia? Przyślijcie na kontakt@powiat24.pl

(czytaj więcej)