Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

19 października 2021

Dobra passa trwa. Weekendowe zmagania zakończone zwycięstwem

fot. archiwum

fot. archiwum

W ubiegły weekend rozegraliśmy dwa mecze z drużynami z# naszej gminy i odnieśliśmy dwa pewne zwycięstwa.

Nasi Trampkarze odnoszą kolejne zwycięstwo w sezonie. Rezultat na tablicy wyników okazały.

SF Junior Nakło - LZS DĄB Potulice 1993 10:1
3x Cyprian Bryś
2x Kacper Murek
2x Sebastian Marasz
2x Ebi Mroczkowski
1x Tobiasz Górny

Mimo pewnego zwycięstwa pozostał pewien niedosyt. Na pewno nie gramy najlepszego spotkania w tym sezonie. Wynik to jedno, ale zawsze bardziej cieszy nas sposób jego osiągnięcia. Stać nas na więcej. Zespół czeka na kolejny mecz i na pewno będzie bogatszy o cenne wnioski.

Młodzicy w pięknym stylu wygrali swój mecz.

SF Junior Nakło - Czarni Nakło 4:0
2x Jonatan Lipski
1x Maks Lewa
1x Kinga Cebula

Nasz zespół rozkręca się z meczu na mecz. Dzisiaj w roli gospodarza podejmowaliśmy inny zespół z naszej miejscowości. Gramy z wielkim zaangażowaniem w defensywie, a w ataku konstruujemy ciekawe akcje. Kontrolujemy mecz od pierwszej do ostaniej minuty. Z lepszą skutecznością wynik byłby jeszcze bardziej okazały.

Brawa dla całej drużyny!

Materiał: Łukasz Bzdawka - SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)