Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

18 sierpnia 2022

Dodatek węglowy. W gminie Nakło już można składać wnioski

fot. pixabay

fot. pixabay

Już od wczoraj, można składać wnioski o wypłatę dodatku węglowego w gminie Nakło. Co należy zrobić?

Druki wniosków dostępne są w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nakle nw godzinach pracy urzędu lub można pobrać na stronie internetowej MGOPS. Dla naszych czytelników poniżej publikujemy załącznik z wnioskiem.

Gdzie i jak złożyć wniosek?
Wniosek o dodatek węglowy można złożyć osobiście, przekazując go w siedzibie Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej lub za pomocą skrzynki elektronicznej ePUAP.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nakielskim MGOPS-em.
530 818 864
508 891 074
508 891 138

Oceń artykuł: 0 6
Pliki do pobrania
Wzór wniosku-dodatek-weglowy.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 11 (11)

  pan z węglem, w dniu 18-08-2022 12:43:35 napisał:

  Owszem składać można,ale nie każdy go otrzyma,bo nie spełnia warunków.A te są tak ordynaryjne,że nie jednego zwalą z nóg.Po drugie trzeba będzie ujawnić inne lokale-nieruchomości jakie się posiada,a także rejestrację w ewidencji o tym czym palimy ;-) Życzę powodzenia.Rządzący jak ma to w zwyczaju władza PIS-zastawiła pułapkę dla pewnej grupy "biznesmenów" ;-)

  odpowiedz

  • 11 (11)

  Sztygar, w dniu 18-08-2022 13:39:05 napisał:

  Mieliśmy węgla na 200 lat. Jak ten czas szybko minął.

  odpowiedz

  • 2 (2)

  nowy, w dniu 18-08-2022 14:00:49 napisał:

  Przez ePUAP nie da się wysłać

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Psota, w dniu 18-08-2022 16:28:24 napisał:

  Byłam wczoraj pytać na początku września to była odpowiedz jaka otrzymałam

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Milenials, w dniu 18-08-2022 17:45:40 napisał:

  Węgiel w Polsce był dopóki PiSdy nie myte się do władzy nie dorwali. Pewnie sprzedali na lewo jak limity CO2 nic mnie już nie dziwi u potomków komunistów. Oczy mydła jak w Rosji obywatelom i tyle w temacie

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Mors, w dniu 18-08-2022 18:37:51 napisał:

  Właśnie się rozwodzę z żoną, żeby nie było z miłości to robię. Przepisuje cały majątek na nią i na dzieci. Nigdy nie miałem kłopotów z prawem ale teraz to mnie chu... J strzela jak mnie państwo dyma. Żona jako samotnie wychowująca dzieci otrzyma dodatki, żona jako samotnie wychowująca otrzyma dofinansowanie na pompę ciepła i na Fotovoltaika, żona jako samotnie wychowująca dzieci..... Itp, itd. Oczywiście nigdy się nie rozstaniemy naprawdę ale w tym kraju trzeba być patolem żeby mieć dobrze.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Hehe, w dniu 18-08-2022 19:33:21 napisał:

  Spokojnie, Sasin mówił że węgla nie zabraknie a więc w związku z jego wypowiedzią proponuję zapierd.. po 10 ton na skup jak jeszcze jest.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa hal
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)