Dziś mamy 28 marca 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

08 lutego 2023

Drzwi Otwarte w Straży Pożarnej. Dzieci były zachwycone!

fot. MM

fot. MM

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle zorganizowała tzw. Drzwi Otwarte, w trakcie których wszystkie chętne# osoby mieszkające na terenie powiatu nakielskiego miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy strażaka, jak i również zobaczyć prawdziwy sprzęt pożarniczy oraz zwiedzić strażnicę.

Drzwi Otwarte w JRG PSP w Nakle zorganizowano 1 oraz 8 lutego w godz. 11:00–13:00. Podobne wydarzenie odbyło się także w szubińskiej jednostce w dniach 31 stycznia oraz 7 lutego. Zainteresowanie „Drzwiami Otwartymi” było spore, a nakielską jednostkę ochoczo odwiedzały całe rodziny. Inicjatywę strażaków z terenu województwa kujawsko–pomorskiego można więc uznać za udaną. Każdy kto tylko chciał, mógł bowiem odwiedzić strażaków w jednostkach ratowniczo–gaśniczych praktycznie w każdym powiecie podczas tegorocznych ferii zimowych.

Funkcjonariusze zaznajamiali zwiedzających z pracą strażaka, sprzętem na wyposażeniu PSP, a także udzielali praktycznych porad na temat radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia. Chętni mogli sobie zrobić również pamiątkowe zdjęcie w strażackim wozie.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (8)

  998, w dniu 08-02-2023 20:26:05 napisał:

  Jedyni chyba jeszcze normalni ludzie jeśli chodzi o służby w tym mieście.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  Suweren, w dniu 08-02-2023 20:31:58 napisał:

  W tym mieście bo w Warszawie użyczają drabiny na wozie do straszenia obywateli w cieczkę smoleńską

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)