Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 października 2023

Dwaj poszukiwani mężczyźni zatrzymani. Zostaną ukarani

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Kolejnych dwóch poszukiwanych trafiło do zakładu# karnego po tym, jak ich miejsca pobytu ustalili mundurowi z Szubina i Kcyni. Każdy z nich miał na sumieniu przestępstwo z przeszłości, a do odbycia karę określoną przez sąd.

Jako pierwszy wpadł 43-latek z Szubina, którego policjanci z miejscowego komisariatu poszukiwali realizując postanowienie szubińskiego sądu. Mężczyzna miał do odbycia karę 14 miesięcy pozbawienia wolności.

Kolejnego, który za nic miał wymiar sprawiedliwości, zatrzymał dzielnicowy z Kcyni na terenie miasta. 47-latek ma do odbycia karę za niealimentację. W jego przypadku sąd zdecydował, że ma spędzić w zakładzie karnym 6 miesięcy

Zatrzymani, tak jak polecił sąd, trafili już do placówek penitencjarnych.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (11)

  Jeb..ć PiS, w dniu 02-10-2023 21:07:57 napisał:

  .A kiedy policja zabierze się za tych złodziei u góry. Ziobro i wpływ na bank Pekao, Morawiecki, jego żona i działki od kościoła, szumowski i respiratory tego nasze kochane "psy" nie słyszały? Tylko za "niealimentację" chłystka łatwo złapać! Taka sprawiedliwość z tą zjeba..ą partią złodziei

  odpowiedz

  • 6 (16)

  Jëbæç piš, w dniu 02-10-2023 21:45:05 napisał:

  PiS to zło w czystej postaci

  odpowiedz

  • 4 (10)

  Jaja, w dniu 02-10-2023 22:03:50 napisał:

  Na kurierze też pisiorów reklamują. Co się dzieje, nawet tam?

  odpowiedz

  • 1 (7)

  XD, w dniu 02-10-2023 22:07:31 napisał:

  Na lewicowym Kurierku reklamują Ozdobę. Koniec świata.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Izabela, w dniu 03-10-2023 21:14:33 napisał:

  Jak widać teksty na poziomie "je...ć pis', to od razu wiadomo, że to dzieło oczytanych elokwentnych erudytów od Tuska xd

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa hal
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Budowa magazynów
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Barbórka. Tradycyjne święto górnicze

Dzisiaj, 4 grudnia przypada Barbórka - tradycyjne święto górnicze. #Dzień ten obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)