Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2022

Dzieci odwiedziły bibliotekę. Na zakończenie otrzymały czekoladki i zakładki

fot. pow.

fot. pow.

Do Biblioteki Dziecięcej przyjechały Mądre Sowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Występie.

Dzieci dowiedziały się jak oznaczone są książki, co trzeba zrobić, żeby zostać czytelnikiem, na jaki okres czasu mogą wypożyczyć interesujące je egzemplarze. Przedszkolaki wsiadły do wesołego pociągu i zwiedziły bibliotekę, obejrzały regały. Następnie same mogły poszukać i przejrzeć bajeczki, które im się spodobały.

Mądre Sowy wysłuchały też Puchatkowego opowiadania pod tytułem „Letnie zabawy” oraz wykonały rysunki przedstawiające „Wakacyjną przygodę”. Na zakończenie otrzymały czekoladki i zakładki.

Materiał: Anna Splitt  / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)