Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2021

Dzień Dziecka w „Donaldzie”. Były tańce, zabawy i gry zręcznościowe

fot. Dariusz Górzyński oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

fot. Dariusz Górzyński oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który co rok czekają młodsze i starsze dzieci.

W Przedszkolu Niepublicznym „Donald” ten szczególny dzień upłynął na tańcach przy muzyce, zabawach sportowych i grach zręcznościowych. Przedszkolaki chętnie brały udział w zorganizowanych zawodach tj. rzut do celu, wyścigi z piłką, slalomy, przeciąganie liny a także rozwiązywały zagadki czy włączały się do śpiewania znanych piosenek.

Po zabawach czekał na dzieci poczęstunek. W trakcie zabaw dzieci otrzymały kolorowe zwierzątka z balonów, robione przez panią Milenę. Ten dzień nasze przedszkolaki na pewno zapamiętają jako radosny i pełen zabawy. Wszyscy z uśmiechem i prezentami od pani Dyrektor wracali do swoich domów.

Materiał: mgr Anna Krzemkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)