Dziś mamy 20 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2021

Dzień Dziecka w „Donaldzie”. Były tańce, zabawy i gry zręcznościowe

fot. Dariusz Górzyński oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

fot. Dariusz Górzyński oraz Przedszkole Niepubliczne ,,Donald”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który co rok czekają młodsze i starsze dzieci.

W Przedszkolu Niepublicznym „Donald” ten szczególny dzień upłynął na tańcach przy muzyce, zabawach sportowych i grach zręcznościowych. Przedszkolaki chętnie brały udział w zorganizowanych zawodach tj. rzut do celu, wyścigi z piłką, slalomy, przeciąganie liny a także rozwiązywały zagadki czy włączały się do śpiewania znanych piosenek.

Po zabawach czekał na dzieci poczęstunek. W trakcie zabaw dzieci otrzymały kolorowe zwierzątka z balonów, robione przez panią Milenę. Ten dzień nasze przedszkolaki na pewno zapamiętają jako radosny i pełen zabawy. Wszyscy z uśmiechem i prezentami od pani Dyrektor wracali do swoich domów.

Materiał: mgr Anna Krzemkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)