Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

18 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej w „Żegludze”. Były kwiaty, życzenia i występy

fot. pow.

fot. pow.

W Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Kmdr.# B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią 15 października odbyła się uroczystość upamiętniająca Dzień Edukacji Narodowej.

Z okazji tego święta nauczyciele i uczniowie zebrali się na sali gimnastycznej by wysłuchać życzeń od samorządu szkolnego i podziwiać talenty aktorskie uczniów klasy 2ps w scenkach z życia szkoły. Kwiaty, upominki, życzenia i koncert szkolnej orkiestry dętej zakończyły ten piękny, uroczysty dzień.

Materiał: ZSŻŚ w Nakle 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)