Dziś mamy 30 czerwca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

17 maja 2022

Dzień Sportu w „Wesołej Piątce”. Do zabawy zaproszono rodziców

fot. pow.

fot. pow.

O tym, jak ważny jest ruch w życiu małego dziecka nie trzeba# nikogo przekonywać. Uprawianie sportu, uczy wytrwałości w dążeniu do celu, pokonywanie własnej słabości oraz wiary w siebie. To także świetna lekcja zdrowej rywalizacji, a także współpracy w zespole.

Mając na uwadze walory aktywnego spędzania czasu wolnego w czwartek, 12 maja w „Wesołej Piątce” zorganizowano „Rodzinny Dzień Sporu” pod hasłem: „Razem bawić się najlepiej”.

Od samego rana dzieci z grupy „Jeżyki” z niecierpliwością czekały na zapowiedziane zawody sportowe. Pełne entuzjazmu, punktualnie o godzinie 16.30, zebrały się wraz z rodzicami w ogrodzie przedszkolnym, gdzie czekały przygotowane przeróżne zadania sportowe. Rodzice i ich pociechy, aktywnie i z dużym zapałem uczestniczyli w przygotowanych zabawach sportowych. Panie wychowawczynie przygotowały różnorodne konkurencje: pokonanie toru przeszkód, rzut woreczkiem do celu, slalom z ziemniakiem. Nie zabrakło zabaw ruchowych, a także 4-latki zaprezentowały rodzicom taniec. Ostatnim zadaniem była praca plastyczna, która polegała na ozdobieniu pucharu z dostępnych materiałów. Kreatywność, pomysłowość jak również zdolności plastyczne dzieci oraz rodziców wywołały zachwyt wśród nauczycielek. Na koniec przedszkolaków oraz rodziców czekał słodki poczęstunek. Każdy uczestnik otrzymał medal.

Wszystkim należą się słowa uznania, za chęć udziału w zawodach oraz taki wybór spędzania swojego wolnego czasu.

Szczególne gratulacje dla Rodziców, którzy podeszli do tych zawodów z dystansem, uśmiechem i przymrużeniem oka.

Brawa dla wszystkich!

Materiał: Przedszkole Wesoła Piątka w Nakle 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
LEWIATAN PAPIER TOALETOWY BIAŁY 8 ROLEK
6,49PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)