Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

Emilka nadal czeka na operację. Możesz pomóc i zaangażować się w turniej charytatywny

Emilka Rybarczyk czeka na poważną # operację serduszka w USA. Niestety gdy cel był bliski osiągnięcia okazało się, że przez rosnącą inflację, cena operacji wzrosła o ponad 40 tysięcy dolarów.

Pomóżmy jej przybliżyć się do wymarzonego celu i podarujmy troche szczęścia jej rodzicom.

17 lipca o godzinie 10 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nakle odbędzie się turniej charytatywny w piłkę nożną dla Emilki. Wpisowe dla każdej drużyny wynosi 100 złotych. Oprócz zawodów piłkarskich odbędzie się również zbiórka pieniężna oraz potencjalna licytacja różnych fantów sportowych( jeśli oczywiście uda nam się takie uzbierać). Dlatego też zachęcam wszystkich zainteresowanych do pomocy w organizacji turnieju, wolontariatu oraz różnych  organizacji pozarządowych i firm  do wsparcia finansowego danego wydarzenia. Pamiętajmy, że tylko razem możemy zrobić coś wielkiego a każda zebrana złotówka pozwoli przybliżyć Emilkę do szczęścia.

Wszystkich zainteresowanych pomocą  i chcących podzielić się swoimi pomysłami odsyłam do wiadomości prywatnej na Facebooku oraz mailowo; kozek14@o2.pl

materiał: Kamil Kozek

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -16 (20)

  obserwatorka, w dniu 27-06-2022 10:20:03 napisał:

  A co na to Orkiestra świątecznej pomocy i jej szef? Ponoć zbiera by pomagać chorym dzieciom? Coś mi się zdaje, że pomaga sędziom by nie trafić do pudła za wyłudzanie kasy a nie potrzebującym dzieciom!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 15 (19)

  użytkownik, w dniu 27-06-2022 13:35:36 napisał:

  do pani Obserwatorki ..niech pani zaprzestanie pisania głupot Wielka Orkiestra pomaga w zakupie sprzętu dla szpitali a nie na leczenie..co do leczenia to nasz kochany rząd powinien otworzyć oczy co się dzieje i refundować takie leki a nie pchają kase tam gdzie jej nie powinni pchać dzieci chorych przybywa i ludzie powinni wyjść w tej sprawie na ulice... ja jestem ojcem chorego dziecka i gdy napisaliśmy o wózek specjalistyczny to go otrzymaliśmy od Owsiaka a będąc na oddziałach w szpitalu to niema urządzenia bez serduszka orkiestry...chwała temu człowiekowi za to co robi... Pozdrawiam...

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Iker, w dniu 28-06-2022 21:35:17 napisał:

  Obserwatorka ty idź do lekarza Zabrać Nie dawc 13 14 emerytur i pieniądze się znają A Obserwartorka niech sobie przypomni kto zakupił respiratory podczas pandemi Napewno nie pseudokatolicki PiS owski rząd i jego wyznawcy szatana Kaczyńskiego

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Włościanka, w dniu 29-06-2022 07:25:57 napisał:

  Iker; sam se idź do lekarza i pod respirator. Swoje mienie możesz rozdać komu chcesz! A od naszych już okradzionych emerytur wara. Przez dziesięciolecia obracają naszymi składkami z zyskiem a idiota chce nas jeszcze raz okraść.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Konstrukcje stalowe
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)