Dziś mamy 20 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Festyn w Ślesinie. Policyjne stanowisko było dużą atrakcją

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W minioną sobotę w Ślesinie zorganizowano festyn, do udziału w# którym zaproszeni zostali nakielscy mundurowi. Policyjne stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W sobotę (11.09.21) nakielscy policjanci wzięli udział w festynie organizowanym przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich na boisku przy strażnicy.

Mundurowi przygotowali bogatą ofertę, z której korzystali zarówno dorośli, jak i dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszyło się znakowanie rowerów, a dzieci chętnie kolorowały i grały w profilaktyczne warcaby, za co każdy otrzymał upominek.

Uczestnicy festynu mieli też możliwość spróbować swoich sił pokonując tor przeszkód z założonymi alkogoglami.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Zuzanna i Antoni, a może Mercedes i Romeo Znamy najpopularniejsze imiona!

Po babci, wujku, przyjaciółce, a może po# ulubionej piosenkarce lub bohaterze literackim? Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Śpiesząc Wam z pomocą na dane.gov.pl opublikowaliśmy zestawienie najpopularniejszych imion nadawanych od stycznia do czerwca tego roku.

(czytaj więcej)
0

Jesień z pupilem i w domu wszędzie jest czysto? Sprawdź jak to zrobić

Przed właścicielami czworonogów jeden z najtrudniejszych# okresów w roku pod względem utrzymania czystości w domu. Piach, błoto i liście przyniesione na łapkach pupila z deszczowego spaceru, a także sezonowe linienie sierści to nie lada wyzwanie. Tej jesieni bądź przygotowany i wyposaż się w zestaw do utrzymania czystości w domu, którego współlokatorami są psy i koty.

(czytaj więcej)