Dziś mamy 10 kwietnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

22 lutego 2020

Filharmonia Pomysłów w nakielskim Słoneczku. Występ nagrodzono brawami

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Dnia 21 lutego dzieci z nakielskiego Słoneczka gościły w przedszkolu Filharmonię #Pomysłów z koncertem pt. „Galeria Ustrojstw Muzycznych”.

Aktorzy przenieśli przedszkolaków w świat muzyki elektrycznej, towarzyszył im w tym muzyczny wynalazek – „Maszyna Muzolina”. Wynalazek ten wynalazł Muzotronik, który poszukiwał tylko nowoczesnych dźwięków. Dzieci podczas koncertu zwiedziły fabrykę współczesnych dźwięków i posłuchały dźwięków gitary. Z wielkim zainteresowaniem obserwowały, co dzieje się na scenie, przyglądały się nieznanej maszynie i nagrodziły występ gromkimi brawami.

Materiał: A. Mróz Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemie na przestrzeni wieków . O chorobach, których już nie pamiętamy

W marcu Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię wirusa SARS-CoV-2. Dla #współczesnego społeczeństwa to nowa sytuacja, jednak ludzie na przestrzeni wieków znacznie częściej doświadczali plagi chorób zakaźnych. Ratunek niósł postęp medycyny - w szczególności rozwój wakcynologii. Dziś znów czekamy na szczepionkę, dzięki której uda się opanować pandemię.

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

Prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację. Wykonasz ją razem z dziećmi

Zamieszczamy prosty przepis na zaskakującą, słodką dekorację i dodatek do #świątecznego śniadania – Wielkanocne ryżowe jajeczka. Ich wykonanie będzie z pewnością świetną zabawą dla dzieci!

(czytaj więcej)
0

„Różowy Księżyc” zagościł na niebie. Największa pełnia w roku

W ciągu ostatniej nocy Księżyc wyglądał zjawiskowo. Na niebie mogliśmy #obserwować Różową Pełnią. Macie zdjęcia? Przyślijcie na kontakt@powiat24.pl

(czytaj więcej)