Dziś mamy 8 grudnia 2021, środa, imieniny obchodzą:

18 listopada 2021

Funkcjonariusz odwiedził przedszkolaki. Rozmawiano o bezpieczeństwie

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

fot. Straż Miejska Nakło nad Notecią

15.11.2021 roku starszy inspektor Dariusz Chróściński gościł# w Niepublicznym Przedszkolu Anglojęzycznym Zakątek Przedszkolaka w Łochowie, gdzie przeprowadził pogadanki z dziećmi w 3 grupach.

Podczas przeprowadzonych spotkań strażnik miejski omówił zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku oraz przejściu dla pieszych, podkreślił istotną rolę elementów odblaskowych, które umieszczone na ubraniach bądź plecakach dzieci powodują w porze wieczorowo-nocnej lepszą widoczność dla kierowców.

Funkcjonariusz opowiedział także o tym jak wygląda codzienna praca w Straży Miejskiej oraz poruszył temat zachowania dużej ostrożności w kontakcie z obcymi osobami oraz bezpańskimi i dzikimi zwierzętami.

Materiał: st. insp. A. Warmke /Straż Miejska Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Większość Polaków nie może pozwolić sobie na beztroskie gwiazdkowe zakupy

W tym roku ostrożnie podchodzimy do# planowania świątecznych wydatków. Aż połowa respondentów Barometru Providenta, od lat przeprowadzanego na przełomie października i listopada, nie potrafi jeszcze oszacować, ile może kosztować tegoroczna Gwiazdka.

(czytaj więcej)
0

W święta każdy może być dzieckiem! Przygotuj je z rodziną

Chyba wszyscy kochamy święta Bożego Narodzenia. Dlatego chcemy, by# ich magia zagościła w naszych domach na długo przed wigilią. Atmosferę świąt możemy wyczarować już na początku grudnia, spędzając czas w sposób twórczy i oryginalny. Odrobina fantazji wystarczy, by kuchnia zamieniła się w krainę pełną przygód i aromatów, przywołujących najmilsze wspomnienia z dzieciństwa.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)