Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 września 2023

"Futbol w biało-czerwonych barwach". SF Junior Nakło zwycięzcą turnieju

fot. powierzone

fot. powierzone

Drużyna SF Junior Nakło rocznik 2013 wygrywa turniej# "Futbol w biało-czerwonych barwach".

Na turnieju w Żninie wystąpiło 16 zespołów. Nasz zespół przystąpił mocno zmotywowany do zawodów. Od pierwszego meczu było widać wielki zapał i chęć do gry. Dobrej grze towarzyszyła wielka radość. Po prostu świetnie bawiliśmy na boisku. Strzelamy ogromną liczbę bramek. W 6 meczach trafiamy do bramki rywali 44 razy. Każdy mecz był pod naszą kontrolą.

Wyniki (faza grupowa):

SF Junior Nakło - Olimpia Janowiec 10:1

SF Junior Nakło - Mały Piłkarz Inowrocław 7:2

SF Junior Nakło - Polonia Bydgoszcz 5:0

Wyniki (faza pucharowa):

Ćwierćfinał: SF Junior Nakło - MUKS CWZS Bydgoszcz 7:2

Półfinał: SF Junior Nakło - Olimpia Wtelno 5:2

Finał: SF Junior Nakło - Sportis Academy Łochowo 9:2

Nagroda najlepszego zawodnika turnieju trafiła do naszego zawodnika - Alexa Bajerskiego.

Wystąpiliśmy w składzie:

1. Filip Brukwicki

2. Oliwier Boiński

3. Igor Smażyk

4. Kacper Lewandowski

5. Filip Nowek

6. Jakub Wronka

7. Alex Bajerski

8. Tymoteusz Franków

Na zawodników oprócz emocji na boisku czekały inne atrakcje. W trakcie trwania turnieju warsztaty freestyle football prowadził Konrad Dybas, który w 2018 roku został MIstrzem Świata we wspomnianej dyscyplinie. Zawodnicy mieli również okazję poznać byłego Reprezentanta Polski Andrzeja Juskowiaka. Piłkarz w 1992 roku zdobył srebrny medal olimpijski podczas Igrzysk w Barcelonie. Do tego miał bogatą karierę klubową i występował w takich klubach jak - Lech Poznań, Sporting Lizbona, Olympiakos Pireus, VFL Wolfsburg. Spotkanie z takimi osobami jest niezwykłym przeżyciem. Chłopacy zbierali autografy i robili sobie wspólne zdjęcia. Podczas zakończenia turnieju było można usłyszeć kilka cennych wskazówek od Pana Andrzeja Juskowiaka, które skierowane były do młodych piłkarzy.

Piękne zwycięstwo w turnieju do motywacja do dalszej pracy.

Turniej zorganizowany był przez Fundację Aktywny Polak pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dziękujemy koordynatorowi wydarzenia Panu Piotrowi Fiutakowi za zaproszenie i gratulujemy świetnej organizacji.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 36

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż zakończony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa 30 listopada 2023 r. zakończył #realizację pilotażowego projektu Paszportyzacja polskiej żywności. Pilotaż był realizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy i został uruchomiony w grudniu 2021 r. Koszt prac to 16,8 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Barbórka. Tradycyjne święto górnicze

Dzisiaj, 4 grudnia przypada Barbórka - tradycyjne święto górnicze. #Dzień ten obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)