Dziś mamy 22 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

Gminne mistrzostwa w mini siatkówce. Kto został zwycięzcą eliminacji ?

fot. Marcin Jankowski

fot. Marcin Jankowski

We wtorek, 28 listopada w sali gimnastycznej #Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło Szkół Podstawowych w mini siatkówce dziewcząt w ramach rozgrywek Sportu Szkolnego „Igrzyska Dzieci”.

Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku oraz gospodarze Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią.

Wynik spotkania:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku 2:0.

Ostateczna kolejność:

1. miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Nakle nad Notecią

2. miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paterku

Zwycięski zespół zagrał w składzie:

Nina Boińska, Amelia Klesińska, Zuzanna Kurdej, Oliwia Raut, Nadia Sierzchuła, Nicole Trzcińska, Emilia Wilczek, Zuzanna Saleeb, Maja Strzyżewska i Martyna Kaniewska, opiekunem zwycięskiej drużyny jest: Artur Sierzchuła.

Organizatorem zawodów była spółka Nakielski Sport w Nakle nad Notecią. Zwyciężczynie otrzymały pamiątkowy dyplom i puchar, a drużyna z Paterka dyplom. Zespoły dziewcząt z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią będzie reprezentował Gmina Nakło nad Notecią na zwodach powiatowych, które odbędą się 18 grudnia o godzinie 9:00 również w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią.

Materiał: Marcin Jankowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

"Bilans – trzecia pora roku". Senior w izolacji więziennej

Polskie społeczeństwo starzeje się, co ma swoje odzwierciedlenie# także w populacji skazanych. Funkcjonariusze Służby Więziennej wychodzą naprzeciw pojawiającym się potrzebom w zakresie podejmowania oddziaływań resocjalizacyjnych dostosowanych do osadzonych w wieku senioralnym. W Zakładzie Karnym w Potulicach rozpoczyna się kolejna edycja programu resocjalizacji sprzyjającego przygotowaniu do readaptacji społecznej seniorów pn. „Bilans – trzecia pora roku”.

(czytaj więcej)
0

Prace archeologiczne zakończone. Co kryła ziemia pod budynkami?

Na placu, po zburzonej części kompleksu budynków siedziby #komendy wojewódzkiej PSP, zakończyły się prace archeologiczne. W ubiegły piątek dokonano odbioru tych robót, co ostatecznie skończy się stosownym protokołem.

(czytaj więcej)
0

Święto UMK w Toruniu. W 2023 roku mury uczelni opuściło 4 246 absolwentów

Toruńska Alma Mater obchodzi dziś (19 lutego) swoje święto. #W uroczystości uczestniczył marszałek Piotr Całbecki.

(czytaj więcej)
0

Program resocjalizacji w potulickiej jednostce. Zapobieganie skutkom izolacji

Kiedy zapada wyrok 25 lat pozbawienia wolności...# Kiedy zapada wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.... Wyrok. Więzienie. Cela. Funkcjonariusz w mundurze. Dźwięk zamykanych krat. Dźwięk zamykanej celi. Czas. I jeszcze raz czas. Codzienność. Tu słowo wolność nabiera innego znaczenia. Niezbędne zatem jest podejmowanie adekwatnych oddziaływań wobec skazanych na długoterminowe kary pozbawienia wolności, to grupa osadzonych wymagająca szczególnej uwagi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Zakład Karny w Potulicach już kolejny rok realizuje program resocjalizacji z zakresu zapobiegania negatywnym skutkom izolacji, zwłaszcza wobec skazanych odbywających długoterminowe kary pozbawienia wolności pn. Artefakt, który zajął I miejsce w Konkursie Dyrektora Generalnego Służby Więziennej na najlepszy program resocjalizacji.

(czytaj więcej)