Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

28 marca 2023

Gość podzielił się pasją do muzyki. Było głośno i radośnie

fot. Martyna Górska

fot. Martyna Górska

Środowiskowy Dom Samopomocy w Paterku w czasie ostatnich dwóch dni, gościł u siebie #pana Wojtka, który w czasie zajęć podzielił się z uczestnikami swoją pasją do muzyki.

Społeczność ŚDS mogła zapoznać się z różnymi instrumentami, które gość przywiózł ze sobą: gitarą basową, syntezatorem, zestawem perkusyjnym, automatem perkusyjnym i zestawem perkursonaliów. Było głośno, wspólne poszukiwanie rytmu przynosiło wiele radości i satysfakcji. Razem stworzyli proste struktury muzyczne, które w przyszłości mają nadzieję, że będą podstawą ich utworu. Uczestnicy czekają na kolejne spotkania z panem Wojtkiem, za te które się odbyły serdecznie dziękują.

Materiał: Martyna Górska / ŚDS w Paterku 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 32 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)