Dziś mamy 4 czerwca 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

07 marca 2023

Grupa "Jeżyków” gościła w bibliotece. Zajęcia literackie o przyjaźni

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartek, 2 marca w bibliotece w Ślesinie gościła grupa „Jeżyków” z miejscowego przedszkola. #Tym razem przygotowane zajęcia literackie oparte były na fragmentach książki Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel „Florka. Z pamiętnika ryjówki”.

Zabawy „Nasi przyjaciele” oraz „Ja i mój cień” wprowadziły grupę w tematykę przyjaźni, uczuć oraz pozwoliły dzieciom zrozumieć co oznacza powiedzenie, że „prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie”.

Z okazji „Międzynarodowego Dnia Przytulania Bibliotekarza” ogromną niespodzianką była książeczka przygotowana i zilustrowana samodzielnie przez przedszkolaków, a dotycząca ślesińskiej biblioteki i bibliotekarza, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Do zobaczenia wkrótce.

Materiał: Justyna Widawska / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)