Dziś mamy 25 lutego 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2023

"Gwiazdka w Przeręblu" po raz dziewiąty. Kąpiel w strojach Mikołaja

fot. Krajeńskie Morsy

fot. Krajeńskie Morsy "Przerębel"

Tradycyjnie morsy z krajeńskiego "Przerębla" spotkały się# nad jeziorem, aby w strojach św. Mikołaja wejść do wody.

Na dzisiejsze morsowanie zaproszono zaprzyjaźnione kluby  morsów z  Sępólna i Kamienia Krajeńskiego. Dziś też z nami wszedł do wody mors z klubu w  Łobżenicy.

Po morsowaniu na wszystkich  czekała ciepła woda w balii z jacuzzi oraz mobilna sauna...... Po wygrzaniu się wszystkie morsy spotkały się nad stołem że smakołykami i ogniskiem..... Impreza trwała do późnych godzin popołudniowych.

Materiał: Tomek Kosiński / Krajeńskie Morsy "Przerębel"

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 32 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Cenne rady od policjantki

Zawodnicy nakielskiego klubu# UKS 2 Judo Nakło podczas spotkania z policjantką, rozmawiali o bezpiecznych zachowaniach w trakcie ferii w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)