Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

Halowe Mistrzostwa w Spale. Nakielska reprezentacja

fot. Maciej Łuczak / Nakielski Sport

fot. Maciej Łuczak / Nakielski Sport

W dniu 5.12.2022 roku w Spale odbyły się VII Halowe Mistrzostwa Czwartków Lekkoatletycznych, w których udział wzięła# 7-osobowa reprezentacja Gminy Nakło nad Notecią.

Organizatorem wyjazdu był Nakielski Sport Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią.

Zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony rywalizując ze swoimi rówieśnikami z całej Polski zdobywając bezcenne doświadczenie.

Osiągnięte wyniki:
Antonina Kosmalska – skok w dal – 3,61m
Oliwia Figiel – skok w dal – 3,60m
Blanka Krajewska – skok w dal – 3,69m
Mycek Weronika – 60m – 8,68s
Brzezińska Kornelia – 60m – 13,50s
Paliwoda Aleks – 60m – 10,53s
Bembnista Tymon – 60m – 10,96s

Materiał: Maciej Łuczak / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)