Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

30 września 2022

"Jeszcze jeden dzień". Panie omówiły niezwykle ciepłą powieść

fot. powierzone

fot. powierzone

Wrześniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w # Potulicach poświęcone było książce Kristin Harmel pt. „Jeszcze jeden dzień”.

Harmel jest autorką światowych bestsellerów „Dom przy ulicy Amélie” oraz „Księga Utraconych Imion”.

„Jeszcze jeden dzień” to wzruszająca historia przyjaźni Jill, pielęgniarki z oddziału dziecięcej onkologii i małego Logana. Zapierająca dech w piersiach, radosna podróż przez światy miłości, przyjaźni i odkrywania, co jest najważniejsze. Afirmacja życia zaklęta w piękną literacką formę, niezwykle ciepła opowieść o miłości z nutką magii.

Autorka porusza trudny temat nieuleczalnej choroby i przygotowanie się na odejście. W niemal baśniowy sposób przedstawia, jak przygotować się na to co nieuniknione i jak uwolnić się od strachu przed śmiercią. Magicznie otrzymane dodatkowe dni mają pomóc nam w pogodzeniu się z bliskimi, w spełnieniu marzeń, zamknięci doczesnych spraw.

Następne spotkanie DKK odbędzie się 26 października o godzinie 15:00.

 materiał: Sandra Pruska/ PiMBP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)