Dziś mamy 17 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 września 2023

Kolejna wędrówka. Przewidywana długość marszu to 10km

fot. powierzone

fot. powierzone

Organizator Maciej Boinski zaprasza na kolejną wędrówkę z cyklu# "Po bezdrożach", która odbędzie się w piątek tj. 22.09.2023.

Tym razem przeniesiemy się na wschód od Nakła do miejscowości Anieliny, gdzie dojedziemy pociągiem, a wrócimy Doliną Noteci. Tą trasą jeszcze nie szliśmy. Przewidywana długość marszu to 10km. Proszę wziąć wygodne obuwie i wodę. Zbiórka przy dworcu PKP w Nakle "przy dębie" o godzinie 17.10. Wyjazd pociągu z Nakła o godzinie 17.26. O bilety się nie martwcie.

W razie pytań dzwońcie. Organizator Maciej Boinski tel:508848244

Do zobaczenia!

Materiał: Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 39 25

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ruszyła certyfikacja w WOT. Sprawdzian dla żołnierzy

W WOT rozpoczęła się Certyfikacja – zaangażowani zostali #wszyscy żołnierze 8.Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Natychmiastowe stawiennictwo i szkolenie to jeden z elementów sprawdzenia gotowości do działania najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, niezwiązany z kryzysem migracyjnym i działaniami hybrydowymi przeciw Polsce na wschodniej granicy RP.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)