Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

12 stycznia 2022

Kolejny dzień, nowy raport i zakażenia. Ile mamy zgonów?

fot. archiwum

fot. archiwum

12 stycznia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 16 173 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarły 684 osoby zakażone koronawirusem. Z czego 503 miało choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 612

Przypadki śmiertelne: 38

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 4 504 testy. W naszym województwie 7 830 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nikt nie zmarł. Wykonano 128 testów, a 355 osób objętych jest kwarantanną.

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (11) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (39)

  Mariusz, w dniu 12-01-2022 11:54:34 napisał:

  Skończcie podawać te codzienne raporty bo tylko nakręcacie histerię a jeśli chcecie być wiarygodni to poddawajcie również ilość zgonów na nowotwory choroby serca itd żeby ludzie mieli świadomość że korona wirus to tylko jedna z Wielu chorób na które umierający ludzie i wcale nie powodująca największą liczbę zgonów w polsce

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (38)

  w, w dniu 12-01-2022 12:05:58 napisał:

  Mariuszek jak Pati paterczanka, codziennie czeka na raport, żeby popisać się swoją pseudowiedzą. Prawie sto tysięcy zgonów na covid w ciągu półtora roku nie robią na nim wrażenia. To pół Bydgoszczy poszło do piachu, tak żebyś mógł sobie to małomózgowy Mariuszku wyobrazić.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (25)

  Kamil, w dniu 12-01-2022 12:09:37 napisał:

  Co roku w Polsce umiera 400 tyś osób od lat to tak jakby całą Bydgoszcz i jeszcze troszkę Torunia ...niestety umieramy i niestety niewiele można z tym zrobić takie życie nieśmiertelni niestety nie będziemy nigdy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 13 (17)

  Gnojokok, w dniu 12-01-2022 12:32:36 napisał:

  Eskalacja dezinformacji,sprzecznych komunikatów,brak spójności w zarządzaniu pandemią irytuje już wielu ekspertów.Wiele państw coraz odważniej zapowiada,że nie są już w stanie dłużej tkwić w stanie pandemii.Jakby było mało tego,to Eksperci WHO ostrzegli we wtorek, że powtarzanie dawek przypominających oryginalnej szczepionki przeciw Covid-19 nie jest sensowną strategią przeciwko pojawiającym się kolejnym wariantom koronawirusa. Wezwali do stworzenia nowej szczepionki, która lepiej będzie chronić przed transmisją wirusa.Robi się coraz ciekawiej i kwestią czasu jest,kiedy WHO uzna,że to chyba ten czas,ten moment bo od 3 lat stoimy dokładnie w tym samym miejscu.

  odpowiedz

  • 3 (13)

  Bee, w dniu 12-01-2022 14:16:44 napisał:

  Nie chcesz się zaszczepić, jeden z drugim to Twoja sprawa, gówno to ludzi obchodzi . Jakie ciśnienie, jak by kogoś ze szprycą gonili. Idioci!.

  odpowiedz

  • 5 (13)

  pula, w dniu 12-01-2022 15:55:48 napisał:

  Tańcujecie jak wam zagrają ! Jeszcze trochę będziecie chodzić z gó... na głowie bo tak wam powiedzą a wy to zrobicie haha

  odpowiedz

  • 3 (13)

  Pol-AK-47, w dniu 12-01-2022 16:36:05 napisał:

  Dziwni to ludzie ,nie ma obowiązku szczepień ,a co dzień pier****lą to samo. Zamknij się jeden z drugim ,nie pisz co Ci się podoba albo nie podoba .Kogo to obchodzi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramki ślubne
39,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Ramka na zdjęcia
26,90PLN 13,45PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)