Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

12 sierpnia 2022

Kolizja volvo z oplem. Policja szuka świadków

Policjanci z nakielskiego zespołu ds. wykroczeń poszukują świadków # kolizji, do jakiej doszło na trasie Szubin-Nakło. W zdarzeniu udział brało volvo i opel.


Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych: volvo i opla, doszło w dniu 13 lipca br. na trasie Szubin – Nakło w rejonie miejscowości Wieszki.

Wstępnie wiadomo, że kierujący volvo jadąc w stronę Nakła wyprzedzał kolumnę pojazdów. W tym samym czasie kierowca jednego z wyprzedzanych aut – opla, również rozpoczął wyprzedzanie, jednak nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i uderzył w volvo.

Po krótkiej chwili kierujący oplem odjechał w stronę Nakła.

Osoby, które widziały zdarzenie i są w stanie pomóc funkcjonariuszom w wyjaśnieniu jego przebiegu proszone są o kontakt z prowadząca czynności mł. asp. Ewą Komasińską z zespołu ds. wykroczeń. Kontaktować można się też pod numerem telefonu 47 75 29 275.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)