Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2022

Kolizja z udziałem trzech osobówek. Kierowca nie dostosował prędkości

fot. Archiwum

fot. Archiwum

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło 26 czerwca 2022 roku w niedzielne popołudnie.

Zgłoszenie do Komendy Powiatowej Policji w Nakle wpłynęło o godzinie 16.56 i jak wynikało z informacji, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych w Śmielinie.

Kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 22-letni mieszkaniec gminy Sadki, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył osobowego forda focusa, który następnie najechał na tył forda mondeo - poinformowała podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle.

Uczestnicy zdarzenia bez obrażeń, kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji za spowodowane zdarzenie został ukarany mandatem.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (13)

  Beniu, w dniu 27-06-2022 04:52:56 napisał:

  Następny miszcz kierownicy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 3 (11)

  bez pobłażania , w dniu 27-06-2022 10:03:48 napisał:

  Najechać na tył auta poprzedzającego jest mistrzostwem głupoty i nieodpowiedzialności .Mandat powinien być 5 tyś i na powtórny egzamin .Żadnego tłumaczenia , osobie która wypowiada się jako "głos rozsądku" , można życzyć, aby miała takie zdarzenie .Po prostu pyk w tył i auto na 2 tygodnie odstawione .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (9)

  nikuś, w dniu 27-06-2022 10:04:42 napisał:

  Debili coraz więcej a kary są zdecydowanie za niskie. Każdy taki sprawca powinien lądować ( oprócz wysokiej grzywny ) co najmniej na trzy miechy do więzienia, to może by coś ich nauczyło!

  odpowiedz

  • 5 (15)

  obserwator, w dniu 27-06-2022 10:13:56 napisał:

  Taką bezmyślną jazdę widać na co dzień. Młodzi rodzą się bez rozumów, bo skąd mają go mieć? Rozum można wyłącznie odziedziczyć, a od kogo go mają odziedziczyć? Ci co go mieli już dawno w grobach. Jak wygląda dzisiejszy rodzic? Pełno tatuaży, kilka kolczyków i fryzura jak z lasów amazońskich. Jaki to przykład jest dla dziecka i co można od takiego dziecka wymagać?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (6)

  koala, w dniu 27-06-2022 13:11:57 napisał:

  zdjęcie byście chociaż dali pod porę roku a nie zima hehehehe

  odpowiedz

  • -3 (5)

  Wiejski łzaęga, w dniu 27-06-2022 13:56:42 napisał:

  Jaki meldunek taka fotorelacja kolego.Za dużo wymagasz,za dużo oczekujesz.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)