Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wKręci mnie bezpieczeństwo nad wodą. Policjanci na festynie profilaktycznymod. Policjanci na festynie profilaktycznym

fot. KPP w Nakle

fot. KPP w Nakle

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci z nakielskiej# jednostki zaprezentowali swoją pracę podczas pikniku profilaktycznego organizowanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na nakielskiej przystani wodnej.

Na nakielskiej przystani wodnej Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią zorganizował piknik profilaktyczny pn.: „Zdrowe i bezpieczne wakacje”. W przedsięwzięcie włączyli się także nakielscy policjanci.

Dzieci uczestniczące w festynie miały możliwość wsiąść „za stery” radiowozu oraz zagrać w grę. Starsi rozwiązywali profilaktyczne krzyżówki, a młodsi chętnie kolorowali. Nagrodą za zaangażowanie były różnego rodzaju upominki i odblaski.
Biorąc udział w festynie na przystani, policjanci właczyli się w trwajacą akcję informacyjno-edukacyjną pn.: ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Mundurowi przypominają też o trwającym w jej ramach konkursie plastyczno-filmowym pn.” Artystyczny przeWODNIK”. O szczegółach konkursu przeczytać można wchodząc w link.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)