Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

Kujawsko-Pomorska Licealida w Pływaniu Drużynowym. Wysokie miejsce Staszica

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 7.12.2022r. w Rypińskim Centrum Sportu i Rekreacji odbyła sie Kujawsko Pomorska Licealida w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. #Powiat Nakielski w tych zawodach reprezentowali uczniowie ZS im. S. Staszica z Nakła.

Miło nam poinformować, że drużyna chłopców uplasowała się na 4 miejscu a dziewczęta zakończyły rywalizację na miejscu 8. Najciekawiej przebiegała rywalizacja zespołów sztafetowych, które decydowały o końcowej klasyfikacji szkół. Naszym chłopcom do podium zabraklo zaledwie 2 sekund. W Rypinie odbyły się również starty indywidualne. W tej rywalizacji najlepiej poradzili sobie Filip Skubiszewski w stylu klasycznym i Dominik Dytman w stylu grzbietowym, którzy zdobyli brązowe medale.

Kolejne miejca na podium w finałach wojewódzkich dla naszych uczniów są efektem rozwijania sportowych pasji i pracy podczas zajęć pozalekcyjnych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i życzymy kolejnych udanych startów.

Reprezentacja Staszica wystąpiła w składzie:
Dziewczęta: Iga Nowicka, Bogna Bąk, Oliwia Bartyzel, Olga Gajewska, Wiktoria Konewka, Nadia Ignasiak, Amelia Serwus
Chłopcy: Filip Skubiszewski, Daniel Buława, Dominik Dytman, Cyprian Młynarczyk, Mikołaj Łasa, Wojciech Główczewski.

Szczegółowe wyniku na stronie
http://pmszsrypin.pl/mistrzostwa-wojewodztwa-dziewczat-i.../

Materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)